Stipe Perica pogotkom sudjelovao u visokoj domaćoj pobjedi NAC Brede

Branimir Korać • nedjelja, 27.10.2013.

NAC Breda je u dvoboju sredine ljestvice s visokih 5:0 na svom travnjaku nadigrala Go Ahead Eaglese i tako se približila društvu osam najboljih. U ovom susretu sastav Nebojše Gudelja je potpuno dominirao i slavio i uz pogodak Stipe Perice...

NAC Breda je na svom travnjaku potpuno razmontirala momčad Go Ahead Eaglesa i slavila s 5:0 Ovo je vrlo važna pobjeda za Bredu koja je s njom napravila pomak na ljestvici i sada je bliže gornjem nego donjem dijelu.

Sve je bilo odlučeno već u prvom poluvremenu kada je NAC stigao do prednosti 4:0 i bilo je jasno da neće doći do preokreta. Dva pogotka za domaćina postigao je Poepon, a po jedan su dodali Buijs i Sarpong.

U drugom dijelu utakmica se primirila, domaćin je lakoćom čuvao rezultat da bi u završnici u 87. minuti golom Stipe Perice stigao do konačnih 5:0. Perica je u utakmicu ušao u 68. minuti.