Ćurjurić strijelac, a Dino Škvorc isključen u pobjedi Nee Salamisa

Branimir Korać • subota, 09.11.2013.

Dvojica hrvatskih internacionalaca stigla su do pobjede u devetom kolu ciparskog prvenstva. Nea Salamis je s 2:1 slavila protiv Arisa, a Ivan Ćurjurić je bio među strijelcima...

Deveto kolo ciparskog prvenstva donijelo je dvoboj Nee Salamisa i Arisa. Domaći Nea Salamis na kraju je odnio očekivanu pobjedu 2:1 i tako produbio krizu Arisa.

Na travnjaku su se našli i hrvatski internacionalci Ivan Ćurjurić i Dino Škvorc koji su napustili teren u različitim raspoloženjima.

Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, već na startu drugog dijela Aris je poveo golom Lopesa. Odmah nakon pogotka, Ćurjurić je ušao u igru umjesto Taralidisa što se pokazao kao odličan potez.

Već nakon pet minuta provedenih na terenu, Ćurjurić postiže pogodak za domaćina i poravnava na 1:1. Težak posao imao je domaćin u nastavku susreta jer je u 58. minuti Dino Škvorc morao napustiti teren zbog drugog žutog kartona, ali u 89. minuti Nea Salamis ipak dolazi do pobjede zahvaljujući golu Leona.

Ovom pobjedom domaćin je učvrstio poziciju u sredini ljestvice dok je Aris u opasnoj zoni.