Branimir Korać • srijeda, 18.12.2013.

Nastavljaju se iznenađenja u Kupu, a novo je kreirao trećeligaš Tokatspor koji je svladao Kayserispor Roberta Prosinečkog s minimalnih 1:0 i spriječio ga na putu do skupina...

Nakon Trabzonspora, Bešiktaša i Fenerbahčea, od Kupa se oprostio i Kayserispor kojeg vodi Robert Prosinečki. Kayserispor je također poražen u susretu u kojem je bio favorit i to protiv trećeligaša Tokatspora 1:0.

Poraz je stigao u završnoj rundi kvalifikacija za grupnu fazu u kojoj će u dvije skupine po četiri momčadi tražiti prolaz dalje i borbu za trofej osvajača Kupa.

Trenutak odluke dogodio se rano, već u 19. minuti obrana Kayserispora je pogriješila što je iskoristio Recep Yasar, došao sam pred vratara Taskirana i pogodio za pobjedu.

U nastavku susreta Kayserispor je ostao i s čovjekom manje na travnjaku zbog drugog žutog kartona Okaya Yokuslua što je dodatno zakompliciralo situaciju za momčad hrvatskog stručnjaka koja nije uspjela doći barem do izjednačenja.