Mesaroš se u drugom kolu kvalifikacija oprostio s drugim Grand Slamom sezone

Tea Lokas • četvrtak, 22.05.2014.

Nakon dobrih vijesti s početka dana, četvrtak u Roland Garrosu nastavljen je porazom našeg Kristijana Mesaroša u drugom kolu kvalifikacija. Bolji je bio Kanađanin Frank Dancevic...

Kristijan Mesaroš nije se uspio približiti glavnom turniru na Roland Garrosu, što je nešto ranije učinio Ante Pavić. Zaustavio ga je 123. igrač svijeta - Frank Dancevic.

Iako su početne dvije break šanse "govorile" u korist Mesaroša, nastavak nije ponudio mnogo od strane našeg tenisača. Propustio je još tri šanse za oduzimanje servisa protivniku, a u međuvremenu dvaput ispustio svoj. Prvi je set tako okončan rezultatom 6:2.

U drugom se setu Mesaroš raspao nakon 3:3, rezultata kojeg je uspio vratiti nakon breaka zaostatka. Susret je okončan nakon jednog sata i 19 minuta igre sa 72 ukupno osvojenih poena Dancevica i 53 Mesaroša.