Splićani pogotkom Ercega uzeli pobjedu protiv Wolfsbergera

Branimir Korać • utorak, 17.06.2014.

Nogometaši Splita odradili su prvu zahtjevniju provjeru na pripremama za novu sezonu. Protivnik im je bio austrijski prvoligaš Wolfsberger, a Split je u Sankt Michaelu slavio s minimalnih 1:0...

Nakon visoke pobjede 6:0 protiv Ilirije, Split je odradio drugu pripremnu utakmicu uoči početka nove sezone, a na drugoj strani bio je Wolfsberger, značajno zahtjevniji protivnik od Ljubljančana.

Momčad trenera Matića svladala je Austrijance s minimalnih 1:0, a pogodak je postigao Ante Erceg.

Erceg je pobjedu Splićanima donio u završnici prvog poluvremena kada je u 44. minuti s ruba 16 metara poslao loptu u suprotni kut vratara Koflera.

Sljedeću provjeru Split će imati 21. lipnja kada će protivnik biti momčad Domžala.