Branimir Korać • nedjelja, 29.06.2014.

Hajduk je odradio prvu utakmicu na pripremama u Sloveniji, a protivnik je bio slovenski prvoligaš Domžale. Susret je završen remijem 2:2, a Uoči utakmice momčadi se priključio Brazilac Jo, novo ime u Hajdukovoj svlačionici...

Prije početka dvoboja između Domžala i Hajduka, Splićani su potvrdili da će od ove sezone njihov dres nositi i Brazilac Jo, dosadašnji član Istre 1961.

Josiel Alves de Oliveira stavio je potpis na ugovor s Hajdukom, odgledao je dvoboj protiv Domžala, a treninzima će se priključiti već od nedjelje.

U susretu protiv slovenskog prvoligaša Igor Tudor nije računao na Sušića, Vršajevića, Anđelkovića, Kouassija i Abduholikova, no i bez njih je ostao neporažen.

Domžale su prije nekoliko dana gostovale u Kranjčevićevoj gdje su u očajnim uvjetima na natopljenom terenu poraženi 2:1 od Zagreba, no Splićani ih nisu uspjeli svladati.

Počelo je obećavajuće po Hajduk, već u sedmoj minuti poveo je nakon kornera kojeg je izveo Bradarić, Maglica je prenio loptu na drugu vratnicu gdje je Milić lakoćom zabio.

Deset minuta prije kraja prvog poluvremena Domžale stižu do poravnanja golom Horića i s tih 1:1 otišlo se na odmor.

Sredinom drugog dijela padaju još dva pogotka, sa svake strane po jedan za konačnih 2:2. Prvo je Joshua Parker doveo Domžale u vodstvo, ali vrlo brzo Caktaš ubacuje za Maglicu koji postavlja konačnih 2:2.