Branimir Korać • nedjelja, 10.08.2014.

Milanski Inter gostovao je u Frankfurtu gdje je odigrao prijateljsku utakmicu protiv tamošnjeg Eintrachta i upisao je poraz 3:1 iako je dobro otvorio utakmicu i poveo...

U prijateljskom susretu u Frankfurtu Inter je upisao poraz od Eintrachta 3:1 uz lošu igru i puno razloga za nezadovoljstvo Waltera Mazzarrija.

Mazzarri je izveo sve ono najbolje što ima, međutim to nije pomoglo da izbjegne poraz. Njegova momčad stigla je do prednosti, ali u završnici prvog poluvremena primila je tri pogotka i upisala poraz.

Mateo Kovačić krenuo je od prve minute i igrao sat vremena nakon čega ga je zamijenio Brazilac Hernanes.

Poveo je Inter u 24. minuti golom Argentinca Rubena Botte nakon ubačaja Nagatoma, no vrlo brzo uslijedio je preokret.

Već tri minute kasnije domaćin je poravnao. Nakon odlične brze akcije Lucas Piazon došao je sam pred Handanoviča i pogodio za 1:1.

Bio je to početak kraja Intera, u 33. minuti Haris Seferović ostaje sam i nakon dodavanja Inuija dovodi domaćina u vodstvo, a šest minuta kasnije podiže na 3:1. Glavom je pucao Valdez, lopta je pogodila gredu i odbila se do Seferovića koji nije imao težak posao.