Stipe Perica strijelac u pobjedi NAC Brede

Borna Rupnik • nedjelja, 31.08.2014.

U četvrtom kolu nizozemskog nogometnog prvenstva sastali su se NAC Breda i Zwolle, a u strijelce se upisao i Stipe Perica.

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Stipe Perica postigao je pogodak u dvoboju NAC Brede i Zwollea, koji je završio pobjedom domaćina 3:1.

Perica je precizan bio u 37. minuti, za vodstvo svoje momčadi, dok je za poravnanje pogodio Čeh Necid početkom drugog poluvremena.

Novu prednost domaćoj je momčadi osigurao Falkenburg pogotkom iz kaznenog udarca u 66. minuti, a "točku na i" postavio je Hooi u samoj završnici.

Hrvatski je napadač odigrao svih 90 minuta te zaradio žuti karton.

NAC Breda u dosadašnja je tri kola ubilježila dva neriješena rezultata i jedan poraz.