Zimski sportovi

Borna Rendulić odigrao prvih 16 minuta za Colorado Avalanche

Borna Rupnik • utorak, 23.09.2014.

Hrvatski hokejaš Borna Rendulić odigrao je prvu utakmicu u dresu Colorado Avalanchea, koji su u pripremnom susretu poraženi od Anaheim Ducksa.

Nakon što je ispunio svoj sportski san o selidbi "preko bare", 22-godišnji Borna Rendulić zaigrao je u prijateljskom ogledu svoje momčadi, Colorado Avalanchea, protiv Anaheim Ducksa.

Ducksi su s dva gola u prvoj te po jednim golom u drugoj i trećoj trećini dobili susret 4:0, a Rendulić je na terenu proveo malo više od 16 minuta.

Gotovo četiri minute igrao je u situaciji kada je Avalanche imao igrača više, imao je dva udarca na gol, a zaradio je i jedno isključenje.

Rendulić je ovoga ljeta odlučio iskušati sreću u najjačoj hokejskoj ligi svijeta, nakon što je zanat posljednjih sedam godina kalio u Finskoj.

• Obrisan korisnik26.09.2014. u 22:29
    Vidim, nitko ne komentira pa ću ja, ovo je veći podvig nego Draženov prvi nastup u NBA. Ne uspoređujem veličinu ova dva sportaša već okolnosti iz kojih su došli do najviše razine sporta kojim se bave.