Charleroi izveo preokret protiv Alumnusa na početku UEFA Futsal Cupa

Ante Zovko • četvrtak, 02.10.2014.

Natjecanje u Glavnoj rundi UEFA Futsal Cupa Alumnus je otvorio porazom 2:4 od belgijskog prvaka Charleroia. Hrvatski je predstanik vodio od prve minute, ali je se našao u minusu poslije prvog poluvremena.

Hrvatska momčad je uspjela povesti protiv favoriziranih Belgijaca na samom startu utakmice, ali je već na poluvremenu bila u velikom zaostatku koji će ostati nedostižan.

Jurlina je doveo Alumnus u vodstvo već poslije 32 sekunde i hrvatska je momčad držala to vodstvo sve do devete minute, kad je Zico poravnao.

Trussart je zabio za vodstvo Charleroia (12.), a Liliu povisio prednost (18.). Grbeša je vratio malo neizvjesnosti u 21. minuti, no, već u 22. Brnić je autogolom postavio konačni rezultat.

Kasnije u četvrtak u ovoj skupini sastaju se još domaćin Dina Moskva i rumunjska Deva. Alumnus se u petak u 17:30 sati sastaje s Dinom, a u nedjelju u 12 s Devom.