Ćorić propustio nekoliko šansi u polufinalu Taškenta

Ante Zovko • petak, 10.10.2014.

Borna Ćorić nije uspio proći u finale Challengera u Taškentu. U dva tijesna seta bolji je bio Lukaš Lacko, koji se u prvom setu vratio iz dva breaka.

Slovak Lacko pobijedio je 7:5, 7:6(3) poslije 127 minuta igre nakon sjajnog povratka u igru u prvom setu u kojem je dvaput gubio servis, a u drugom ispustio vlastiti break.

Ćorić je uz gubitak samo jednog poena došao do vodstva 2:0 na početku meča, no odmah je izgubio servis. Zatim ga je vratio (3:1) i odmah izgubio.

Lacko je pronašao svoj ritam na servisu i našao svoju priliku u 11. igri, kad je opet iskoristio break-šansu.

U drugom setu Ćorić je izgubio servis u sedmom gemu, no odmah je uzvratio istom mjerom, no Lacko je bio bolji u tie-breaku.

Lacko u finalu čeka boljeg iz meča Stahovsky - Mannarino.