Katastrofa Novog Marofa, sjajni Dubrovčani slavili i u Vrgorcu

Branimir Korać • nedjelja, 12.10.2014.

Odigrana su još dva susreta trećeg kola 1. HMNL, a u njima su gosti uzeli pun plijen. Novo Vrijeme slavilo je u Novom Marofu dok je Square odnio pobjedu iz Vrgorca...

Dubrovčani nastavljaju s odličnim igrama, a sada su odnijeli bodove i s teškog gostovanja u Vrgorcu. Ponovno su slavili na krilima sjajnog makedonskog reprezentativca Darka Rangotova koji je s dva gola u pravo vrijeme zaključio priču.

Poveo je Square već u desetoj minuti preko Tomislava Bevande i tih 1:0 stajalo je na semaforu sve do zadnjih deset minuta. Tada Rangotov u četiri minute pogađa dvaput domaću mrežu, pridružuje mu se i Stjepan Rezo te gosti bježe na nedostižnih 4:0. Sve što je Vrgorac uspio napraviti je počasni pogodak Zorana Rakušića u posljednjoj minuti susreta.

Pravu katastrofu doživio je Novi Marof kojeg je Novo Vrijeme u gostima pregazilo s 8:1. Ovo je drugi put u pola godine da Makarani nanose katastrofu Novom Marofu, isto su učinili prošle sezone na svom terenu kada su slavili s čak 10:1.