Borna Rupnik • utorak, 14.10.2014.

Urugvajski napadač Luis Suarez postigao je dva pogotka za svoju reprezentaciju u prijateljskoj pobjedi nad Omanom.

U iščekivanju prava nastupa u natjecateljskim utakmicama poslije suspenzije, Barcelonin Luis Suarez upisao se u listu strijelaca u prijateljskom dvoboju u Muscatu. Njegov Urugvaj pobijedio je nacionalnu selekciju Omana.

Prvi je pogodak postigao u 57. minuti, na asistenciju Diega Rolana, a drugi je stigao desetak minuta kasnije, preko domaćeg vratara na proigravanje Gastona Ramireza.

Konačnih 3:0 postavio je Jonathan Rodriguez udarcem s ruba kaznenog prostora, a Rodriguezu je to bio prvi gol u nacionalnom dresu.

Suarez će za Barcelonu moći nastupiti u El Clasicu, derbiju s Real Madridom, koji je na rasporedu za 12 dana. U petak je odigrao i 70 minuta u dvoboju Urugvaja sa Saudijskom Arabijom, koji je završio bez pobjednika, 1:1.

• Obrisan korisnik14.10.2014. u 12:25