Borna Rupnik • petak, 31.10.2014.

Hrvatski napadač Marko Livaja odigrao je ključnu ulogu u pobjedi Rubina iz Kazana nad Spartakom iz Moskve u osmini finala Ruskog kupa.

Rubin iz Kazana izborio je plasman u četvrtfinale domaćeg Kupa pobjedom nad moskovskim Spartakom 2:0, makar nakon 90 odigranih minuta pobjednika nije bilo.

No, na početku produžetka u igru je ušao mladi hrvatski reprezentativac Marko Livaja te u 108. minuti postigao pogodak za vodstvo svoje momčadi.

Potvrda pobjede Rubina stigla je u petoj minuti sudačke nadoknade drugog produžetka, kada je iz kaznenog udarca precizan bio Azmoun. Livaja je poslije postignutog pogotka dobio i žuti karton.

U četvrtfinalnu će Rubin iz Kazana igrati protiv Ćorlukinog Lokomotiva iz Moskve, a preostale parove čine Arsenal Tula - Olenburg, CSKA Moskva - Krilja Sovjetov te Mordovia Saransk - Kuban.

• Obrisan korisnik31.10.2014. u 15:37