Branimir Korać • subota, 22.11.2014.

Alen Halilović i Nikola Kalinić ove subote upisali su se među strijelce u prvenstvenim susretima Barcelone B i Dnipra. Haliloviću je to prvi pogodak od dolaska u Barcelonu dok je Kalinić uz pogodak zaradio i isključenje...

U dvoboju španjolske Segunde Barcelona B gostovala je kod Ponferradine i u zanimljivom dvoboju odigrala 4:4 uz krasan pogodak hrvatskog reprezentativca Alena Halilovića.

Barcelona B vodila je s 3:1 i 4:2, međutim Ponferradina je u zadnjih 15 minuta s dva pogotka Fonsece stigla do boda.

Halilović je postigao pogodak u samom finišu prvog poluvremena kada je lijepim prodorom s desne strane ušao u sreinu i onda odličnim udarcem s 20-ak metara pogodio suprotni kut.

Dnipro je u ukrajinskom prvenstvu igrao protiv Hoverle i neočekivano ostao bez pobjede.

Susret je završen rezultatom 1:1, momčad iz Dnipropetrovska dominirala je cijelim tijekom susreta, no to nije okrunila s tri boda. Poveo je Dnipro u 57. minuti pogotkom hrvatskog reprezentativca Nikole Kalinića, međutim Kaverin je već tri minute kasnije poravnao na 1:1.

U 83. minuti Kalinić je zaradio drugi žuti karton i napustio igru.