Borna Rupnik • nedjelja, 23.11.2014.

Bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić i njegov Bešiktaš osvojili su sva tri boda u desetom kolu turskog nogometnog prvestva te drže prvo mjesto.

Nakon poraza u derbiju protiv Fenerbahčea (0:2) početkom studenog, Bešiktaš se vratio na pobjedničke staze. U prošlom je kolu pobijedio Basaksehir, a ove je nedjelje na domaćem terenu nadjačao Kasimpasu.

Junak pobjede momčadi Slavena Bilića bio je senegalski napadač Demba Ba, koji je mrežu protivnika pogađao u 28. minuti iz kaznenog udarca i 45. minuti za konačnih 2:0.

Bešiktaš je tako nakon deset odigranih kola osvojio 20 bodova, a slijede ga Fenerbahče i Galatasaray s bodom manje. No, Fenerbahče ima i utakmicu manje - svoj će susret desetog kola, na gostovanju kod Bursaspora, odigrati u ponedjeljak.

• Obrisan korisnik24.11.2014. u 00:21
    Trenutna pozicija Besiktasa je čudo s obzirom koliko imaju limitiranu momčad u odnosu na Galatu i Fener, o proračunu da ne pričamo, a iza Fenera stoji i relativno dugoročan i stabilan projekt kojeg je uspostavio bivši trener Aykut Kocaman 2010., a nastavili nasljednici, jedinstven sustav igre tko... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik23.11.2014. u 23:40
    Bit ce treci na kraju i to u zadnjem kolu izgubiti prednost, nakon vodstva 2:0. Rođeni luzer, Slaven Bilic.
  • etti23.11.2014. u 23:23
    Baš mi drago za Bilića, bilo mi je žao kad je otišao iz reprezentacije, ali vratit će se on opet kad tad, još je mlad i ima prostora itekako za napredak, stjecanje trenerskog iskustva.