Borna Rupnik • srijeda, 14.01.2015.

U 18. kolu grčkog prvenstva Panathinaikos je na svom terenu svladao Levadiakos, zahvaljujući dvojici hrvatskih nogometaša.

Panathinaikos je odigrao četvrtu utakmicu zaredom bez ligaškog poraza, uz treću pobjedu, nad Levadiakosom rezultatom 1:0.

Trenutak odluke zbio se u 29. minuti, kada je Danijel Pranjić ubacio iz prekida, a Mladen Petrić zabio glavom iz pozicije upitne zbog zaleđa.

Pranjić i Gordon Schildenfeld odigrali su cijelu utakmicu, a Petrić je izašao u 76. minuti. Sva su trojica bila u udarnoj postavi grčkog velikana.

Panathinaikos na tablici drži treće mjesto, iza PAOK-a i Olympiakosa.

• PosedarskiVitez14.01.2015. u 20:11
    Samo da napomenem da su i u prosloj utakmci oni donijeli pobjedu; 5-0 (Petric 3 asistencije,Pranjic 1)