Split u prvom susretu u Antalyji visoko svladao mladu reprezentaciju Azerbajdžana

Branimir Korać • četvrtak, 15.01.2015.

Prvu pripremnu utakmicu odigrali su nogometaši Splita koji su tek doputovali u Antalyju i odmah se našli na terenu. Protivnik je bio lagan i Split je glatko slavio s 4:0...

Reprezentacija Azerbajdžana do 17 godina bila je prvi protivnik Splita na pripremama u Antalyji. Splitovci su upisali očekivanu glatku pobjedu 4:0 uz tri pogotka u drugom poluvremenu.

Puno kvalitetniji Split imao je pregršt prilika i mladi igrači iz Azerbajdžana mogli su i teže stradati.

U prvom dijelu u kojem su igrali oni iskusniji Split je postigao samo jedan pogodak i to preko Mate Bilića u 31. minuti igre.

Zoran Vulić povukao je brojne izmjene na poluvremenu, u drugom dijelu zaigrala je šarenija postava, no Split je dodatno napunio mrežu Azerbajdžana.

Strijelci su bili Majstorović u 68., Mrkonjić u 70. i Bagarić u 81. minuti za konačnih 4:0.

Sljedeći protivnik u subotu bit će Qarabag.