Hajduk bez finala turnira u Gabeli, domaći GOŠK slavio nakon kaznenih udaraca

Mihaela Bradovski • petak, 16.01.2015.

Nogometaši Hajduka neće igrati u finalu Memorijala Andrije Ankovića u Gabeli. Domaći GOŠK bio je bolji nakon izvođenja kaznenih udaraca, a susret je nakon 90 minuta bio bez pobjednika.

Prvi susret na ovim pripremama Hajduk nije uspio zaključiti u svoju korist. U Gabeli je u polufinalu tradicionalnog turnira igrao protiv domaćeg GOŠK-a i izgubio nakon kaznenih udaraca.

Počelo je odlično po Splićane koji su poveli u 23. minuti lijepim pogotkom Pierrea Ducassea sa 16 metara, inače igrača koji se nalazi na probi i pokušava izboriti za ugovor.

Deset minuta kasnije još jedan lijepi trenutak na susretu, GOŠK je poravnao odličnim pogotkom iz slobodnog udarca koji je izveo i realizirao Željko Malčić.

Nakon dvadesetak minuta igre u drugom dijelu GOŠK je stigao do vodstva. Ponovno su Splićani primili gol iz prekida da bi 15 minuta prije kraja u 16 metara srušen Vlašić, a Balić realizirao kazneni udarac za poravnanje.

Prilikom izvođenja kaznenih udaraca Bencun i Juranović jedini su bili precizni dok Balić, Pejić i Vlašić nisu zabili.

Poraženi iz dvoboja između Željezničara i Širokog Brijega bit će protivnik Hajduku u susretu za treće mjesto.

Prijateljska utakmica

GOŠK - Hajduk 5:4 (2:2)

Hajduk Kalinić, Maloča, Bradarić, Nižić, Bašić, Caktaš, Ducasse, Mezga, Maloku, Milevski, Maglica. (2. poluvrijeme: Kalinić, Mikanović, Šimić, Juranović, Vlašić, Balić, Vasilj, Zennaro, Vuković, Z. Milić, Bencun)

• Obrisan korisnik16.01.2015. u 21:23
    i još nešto, ovo nisu bili par pojedinaca niti njih 20-30 kako se popularno pravda. ovo je veliki čopor i zapravo očito većina
  • Obrisan korisnik16.01.2015. u 20:08
    uprava hajduka je navijačka kujica, ili, podržavaju huliganizam. treće opcije nema ako najoštrije i promptno ne osude ovo što se dogodilo. zapravo, ako to nisu učinili odmah poslije utakmice pa čak ni do sad dok ovo pišem, već možemo govoriti o onim dvijema opcijama. a pitanje je, tko je zapravo... [više na forumu]
  • Hrvoje199016.01.2015. u 17:35