Prekinut niz pobjeda u Turskoj, Split remizirao s Ukrajincima

Branimir Korać • petak, 23.01.2015.

Nogometaši Splita odigrali su i četvrtu prijateljsku utakmicu na pripremama u Turskoj. Ovaj put protivnik je bio Karpaty iz Lviva s kojim je Split remizirao 1:1...

Split nije uspio upisati i četvrtu pobjedu na pripremama u Turskoj, ovaj put Karpaty iz Lviva pokazao se kao puno tvrđi protivnik i momčad Zorana Vulića morala se zadovoljiti remijem.

Bolji početak utakmice Splitovci su okrunili vodećim pogotkom u 14. minuti kada je Glavina ubacio ze Bilića, a ovaj uz pomoć ukrajinskog braniča vara vratara Mysaka.

Međutim momčad iz Lviva uspjela je doći do poravnanja u 31. minuti kada je strijelac glavom bio Antonio Mance, nekadašnji igrač Pomorca i Istre 1961.

Do odlaska na poluvrijeme Split je imao još jednu lijepu priliku za pogodak, no slobodni udarac Bilića s ruba kaznenog prostora zaustavila je vratnica.

U drugom dijelu nije bilo toliko čistih prilika, pogodaka više nije bilo i susret je završen remijem.