Slaven Belupo pobjedom protiv Viteza osvojio treće mjesto na Arena kupu

Branimir Korać • subota, 24.01.2015.

Nogometaši Slaven Belupa upisali su pobjedu u susretu za treće mjesto na Arena kupu. Protivnik je bio Vitez kojeg trenira Ante Miše, a Koprivničanci su slavili s 1:0...

Dvije pobjede i remi omjer je Slaven Belupa nakon ovogodišnjeg izdanja Arena kupa. Pobjede su upisane protiv OFK Beograda i Viteza s minimalnih 1:0 dok je remi protiv Lokomotive (2:2) odnio prolaz u finale.

U susretu za treće mjesto protivnik momčadi Ante Čačića bio je čvrsti Vitez kojeg vodi bivši trener Hajduka Ante Miše, a Slaven Belupo je na kraju zasluženo slavio.

Koprivničanci su do pobjede došli zahvaljujući pogotku Ljubana Crepulje iz šeste minute kada je odlično izveo slobodan udarac s 25 metara i prevario vratara Hajduka na posudbi u Vitezu, Fabjana Tomića, te osigurao svojoj momčadi pobjedu.

Do kraja susreta Slaven Belupo propustio je još nekoliko prilika za povećanje prednosti i na kraju zasluženo odnosi pobjedu. S ovim susretom ujedno je završen i istarski dio priprema i momčad Ante Čačića vraća se u nedjelju u Koprivnicu.

Prijateljska utakmica

Slaven Belupo - Vitez 1:0

Slaven Belupo: Kardum, Geng, Grgić, Edson, Melnjak, Parlov, Crepulja, Arap, Mišić, Vugrinec, Mirić (Drugo poluvrijeme: Marković, Purić, Fuštar, Peričić, Martinaga, Paracki, Barišić, Brlek, Ozobić, Ujlaki, Delić).