Branimir Korać • nedjelja, 08.02.2015.

Bešiktaš je ponovno na vrhu turskog prvenstva. Remi Fenerbahčea u derbiju protiv Trabzonspora je iskorišten i Bešiktaš je pobjedom kod Rizespora izbio na prvo mjesto...

Slaven Bilić nastavlja s odličnim poslom u Bešiktašu i ponovno je na vrhu ljestvice. 19. kolo donijelo mu je gostovanje kod Rizespora gdje je Bešiktaš slavio s 2:1 i tako preskočio Fenerbahče.

Dosadašnji lider ugostio je u derbiju Trabzonspor, ali odigrao je bez pogodaka i sada je dva boda iza Bešiktaša.

U burnom susretu s dva crvena kartona domaćim igračima, Bešiktaš je dominirao i na kraju zasluženo slavio.

Poveli su gosti u 59. minuti pogotkom Sose da bi tri minute kasnije Kaya poravnao na 1:1. Konačnih 2:1 postavio je Demba Ba iz kaznenog udarca u 88. minuti.

Domaćin je u razmaku od svega pet minuta ostao bez isključenih Karakasa (60.) i Altinaya (65.).

• PosedarskiVitez09.02.2015. u 05:35