Filip Veger bez prolaska u četvrtfinale na turniru u Eskisehiru

Mihaela Bradovski • četvrtak, 21.05.2015.

Filip Veger završio je s nastupom na Challengeru u turskom Eskisehiru gdje je poražen u drugom kolu. U dva seta bolji je bio 275. igrač svijeta Francuz Yannick Jankovits...

Nakon prolaska kroz kvalifikacije i pobjede protiv Austrijanca Dennisa Novaka, Filip Veger zaustavljen je u drugom kolu Challengera koji se održava u Eskisehiru.

Za protivnika je imao 275. igrača svijeta, francuskog tenisača Yannicka Jankovitsa koji je odnio pobjedu u dva seta sa 6:3, 6:4 za sat i 15 minuta igre.

Jankovits je već zabilježio nekoliko zapaženih rezultata na turnirima Futures serije, nije imao previše uspjeha na Challengerima, no u Turskoj je iskoristio priliku i otišao do četvrtfinala.

U četvrtfinalu igrat će protiv Švicarca Marca Chiudinellija.