Branimir Korać • ponedjeljak, 08.06.2015.

Osam utakmica pod vodstvom Dunge i osam pobjeda za reprezentaciju Brazila. Od Svjetskog prvenstva ne znaju Brazilci za poraz, a u novoj pobjedi pokazali su da su spremni za Copa Americu...

Brazilci završavaju s pripremama za Copa Americu koja će se održati u Čileu, a u Sao Paulu svladali su Meksiko s 2:0 u susretu u kojem su znali iskoristiti svoje prilike.

Od početka je domaćin pritisnuo i već u četvrtoj minuti mogao je do vodstva nakon kornera Coutinha, međutim na loptu su išli i Fernandinho i Luiz te dobru priliku nisu iskoristili.

Meksikanci su zaprijetili u dva navrata nakon 20 minuta igre, prvo je Raul Jimenez pucao neprecizno, a zatim je Jefferson bez problema ukrotio pokušaj Herrere.

Bio je to uvod u pogodak Brazila koji je postigao Coutinho i to iz teške pozicije. Prvo se sjajno oslobodio Marqueza, a zatim iskosa poslao loptu u mrežu.

U 38. minuti već je bilo 2:0. Sve je napravio Elias koji je ubacio za Diega Tardellija koji iz blizine lakoćom šalje loptu u mrežu za konačnih 2:0.

U drugom poluvremenu malo prilika, a najbolju je imao Meksiko na kraju kada je Herrera pucao pokraj vratnice.