Rostov zadržao status prvoligaša i svečano se oprostio od Stipe Pletikose

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 08.06.2015.

Nogometaši Rostova izborili su ostanak u najvišem rangu ruskog nogometa, a nakon domaće pobjede protiv Tosnog 4:1, svečanom ceremonijom oprostio se od Stipe Pletikose...

Nakon četiri godine provedene u Rostovu, Stipe Pletikosa oprostio se od kluba. Do posljednje minute predvodio je Rostov s kapetanskom trakom na ruci, a kloub ostavlja u najvišem rangu ruskog nogometa.

U uzvratnom susretu kvalifikacija za rusku prvu ligu, Rostov je slavio s 4:1 protiv Tosnog, a Pletikosi su nakon susreta poklone uručili čelni ljudi ne samo kljuba već i kompletne regije.

Hrvatski vratar zahvalio se svima u Rostovu na podršci i svemu dobrome što su mu pružili te poželio svu sreću u budućnosti nakon čega je uz veliki aplauz s tribina odradio počasni krug.

Inače, Rostov je do pobjede stigao s Pletikosom na golu svih 90 minuta te tri pogotka Djakova i jednim Azmouna. Hrvoje Milić cijelu utakmicu proveo je na klupi.