Mirjana Lučić-Baroni poražena u drugom kolu Wimbledona, 20. nositeljica slavila u tri seta

Mihaela Bradovski • četvrtak, 02.07.2015.

Mirjana Lučić-Baroni nije uspjela proći u treće kolo Wimbledona. Na tom putu zaustavila ju je u drugom kolu Španjolka Garbine Muguruza koja je slavila u tri seta...

Nešto manje od dva sata trebalo je Španjolki Garbine Muguruzi da upiše pobjedu u drugom kolu Wimbledona protiv Mirjane Lučić-Baroni.

Muguruza je slavila sa 6:3, 4:6, 6:2 protiv hrvatske igračice koja je pala sredinom trećeg seta i nije se uspjela vratiti u meč.

Prvi set osvojila je Španjolka uz dva breaka, Lučić-Baroni imala je priliku kod 3:2 uzvratiti s obzirom da je imala 15:40, međutim nije to iskoristila i izgubila je set.

Zato je u drugom setu bila bolja, odličnim početkom pobjegla je na 5:1, a zatim nakon nešto problema ipak poravnala na 1-1 u setovima.

Izdržala je Lučić-Baroni do 2:2 u trećem setu, tu je imala i break loptu za prelomiti meč, ali nakon što ju nije realizirala, Španjolka je potpuno uzela stvari u svoje ruke i ubilježila pobjedu.