Jurendić u generalnoj probi prije početka prvenstva zabio za pobjedu protiv Olympiakosa

Branimir Korać • četvrtak, 16.07.2015.

Uoči početka češkog prvenstva praška Dukla odigrala je posljednju pripremnu utakmicu, protivnik joj je bio veliki Olympiakos, no Česi su upisali pobjedu 1:0 pogotkom Josipa Jurendića...

Dojučerašnji kapetan Zagreba, Josip Jurendić, donio je praškoj Dukli pobjedu u posljednjem pripremnom susretu uoči početka nove sezone u češkom nogometu.

Dukla je za protivnika imala Olympiakos i ubilježila minimalnu pobjedu protiv uglednog protivnika. Jurendić je mrežu Grka pogodio u 87. minuti i tako osigurao svojoj novoj momčadi pobjedu.

Jurendić je odradio svih 90 minuta u dresu Dukle koja 25. srpnja u prvom prvenstvenom kolu za protivnika ima momčad Slovackog.