Roberto Bautista Agut ponovno bolji od Borne Ćorića u dva seta

Mihaela Bradovski • utorak, 28.07.2015.

Roberto Bautista Agut u kratkom roku i drugi puta svladao je Bornu Ćorića. U susretu prvog kola ATP turnira u Hamburgu bio je bolji sa 6:3, 6:4...

Nakon što je prošlog tjedna u četvrtfinalu Umaga Španjolac Roberto Bautista Agut svladao Bornu Ćorića s dva puta po 6:3, na gotovo identičan način odnio je pobjedu i u Hamburgu.

Ždrijeb ih je spojio već u prvom kolu, a Bautista Agut odnio je pobjedu uz jedan izgubljeni gem više, sa 6:3, 6:4.

Prvi set odlučen je u završnici kada je kod 4:3 Bautista Agut izborio 0:40 i iskoristio drugu break loptu, a zatim na svom servisu zaključio prvi set.

U drugom setu Ćorić je imao priliku kod 2:1, stigao je do 15:40, ali Španjolac se spasio. Umjesto da Ćorić dođe do prednosti, to je učinio Bautista Agut i kod 3:3 iskoristio je break loptu nakon koje je uspješno priveo meč kraju.

Ćorić je susret završio s dvije neiskorištene break lopte dok je Bautista Agut dvije iskoristio iz tri pokušaja.

U drugom kolu Bautistu Aguta očekuje dvoboj protiv Aljaža Bedenea.

ATP Hamburg, prvo kolo:
Roberto Bautista Agut (Španjolska, 3) - Borna Ćorić (Hrvatska) 6:3, 6:4

• rios29.07.2015. u 08:18
    Baš. Njega taj Bautista dere, kao da igra protiv totalnog "no name" igrača. Bornina igra možda izgleda temperamentno i efektno naspram Čilićeve, ali Čilić je ipak klasa za Aguta. Po meni. A Borna očito još nije. Samo, nadam se da neće čekat za neke bolje rezultate do 25.godine...