Borna Rupnik • srijeda, 29.07.2015.

Nogometaši Chelseaja u prijateljskoj su utakmici pobijedili Barcelonu na jedanaesterce, pri čemu jedan udarac s bijele točke promašio i Alen Halilović.

Na stadionu Washington Redskinsa, pred gotovo 80.000 gledatelja, Chelsea i Barcelona odigrali su neriješenih 2:2, da bi engleski prvak naposljetku pobijedio španjolskog boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Momčad Josea Mourinha povela je u desetoj minuti lijepim golom Hazarda, da bi momčad Luisa Enriquea preokrenula u nastavku, golovima Suareza i Sandra. No, Cahill je donio konačno izjednačenje pet minuta prije kraja, zahvaljujući lošoj reakciji vratara Masipa.

S bijele je točke Chelsea bio uspješniji, s obzirom da je Halilović "panenkom" pogodio prečku, a Courtois obranio udarac Piquea. Remy tako zatresao mrežu za slavlje Engleza 4:2.

Halilović je u igru ušao u 73. minuti, a Ivan Rakitić igrao je u početnoj postavi, da bi ga nakon sat vremena igre zamijenio Iniesta.

• cameosis29.07.2015. u 16:18
    u njegovim godinama nije bitno imati muda, nego mozak ... i zato će propasti, ako već nije propao, budući da mozak nije na potrebnoj razini razvitka.
    cameosis
  • zovche29.07.2015. u 14:08
    nema to veze sa hrabroscu, da je hrabar zabio bi gol... i da je pogodio umjesto precke svejedno stojim do svog komentara, nije on pirlo i vec godinama u vrhu nogometa pa da si to moze priustiti... mlad boris se a ne izigravas majmuna posebice ne par dana prije nego nastavljas novo poglavlje...
    zovche
  • Zokyray29.07.2015. u 13:07
    ne zezaj sto god ti rekao o Halilovicu moras priznat da mali ima muda i bio je svladao golmana ali eto precka mnogi su fulali penale
    Zokyray
  • Obrisan korisnik29.07.2015. u 11:32
    hazarad i suarez klase
  • zovche29.07.2015. u 10:50
    prica se o tebi mnogo, pitanje gdje ces nastaviti karijeru i da li ces naci svoju sredinu, i doslovno ti karijera visi i umjesto da grizes i boris se ko lav, protiv jednog od najboljih vratara svijeta ti puknes tako... do sada sam ga cesto branio ali stvarno koliko malo moras imati u toj glavi pa... [više na forumu]