Čehinja Martincova iznenadila Ajlu Tomljanović u drugom kolu u Florianopolisu

Mihaela Bradovski • srijeda, 29.07.2015.

Ajla Tomljanović završila je s nastupom na WTA turniru u Florianopolisu neočekivanim porazom od Čehinje Tereze Martincove u tri seta...

199. igračica svijeta Tereza Martincova iznenadila je u drugom kolu WTA turnira u Florianopolisu drugu nositeljicu Ajlu Tomljanović.

Čehinja je odnijela pobjedu 6:1, 4:6, 6:1 protiv neraspoložene Tomljanović koja u prvom i u trećem setu nije osvojila niti jedan gem na svojem servisu.

Tomljanović je uspjela uzeti drugi set sa 6:4, povela je uz break u trećem setu i onda izgubila narednih šest gemova.

Martincova je tako izborila mjesto u četvrtfinalu gdje će igrati protiv Bethanie Mattek Sands ili Ane Bogdan.