Mihaela Bradovski • nedjelja, 02.08.2015.

U susretu trećeg kola ruskog prvenstva sastali su se moskovski rivali Lokomotiv i Dinamo, a susret je završio bez pobjednika. Jedini pogodak za Lokomotiv postigao je Vedran Ćorluka...

Nakon gradskog moskovskog derbija i trećeg prvenstvenog kola, Lokomotiv je i dalje neporažen ove sezone, a Dinamo i dalje traži prvu pobjedu.

Derbi kola nije donio pobjednika, susret je završen 1:1, a obje momčadi propustile su i prilike za uzeti sva tri boda.

S kapetanskom vrpcom oko ruke Lokomotiv je predvodio Vedran Ćorluka i bio jedini strijelac za domaćina.

Dinamo je do prednosti došao u posljednjim trenucima prvog poluvremena kada je Valbuena asistirao Morozovu koji je došao iza leđa Ćorluke i u debiju u Dinamovom dresu zabio za vodstvo.

U 61. minuti Lokomotiv je stigao do poravnanja, Ćorluka je primio loptu u 16 metara i onda mirno zabio za 1:1.

Do kraja susreta promjena nije bilo iako su obje momčadi prijetile i imale još nekoliko prilika.

• chepo02.08.2015. u 15:19