Grasshoppers dugo lomio četvrtoligaša, Bašić pokrenuo lavinu pogodaka

Branimir Korać • nedjelja, 16.08.2015.

U prvom kolu Švicarskog kupa Grasshoppers je igrao protiv četvrtoligaša Chama i do posljednjih deset minuta bio na rubu ispadanja, a onda je Marko Bašić izjednačio i pomogao Grasshoppersu da preokrene rezultat...

Dugo je mirisalo na iznenađenje u prvom kolu Švicarskog kupa, favorizirani Grasshoppers gostovao je kod Chama, člana četvrtog razreda švicarskog nogometa, ali gosti su se uspjeli spasiti.

Severin Datwyler doveo je domaćina u vodstvo u 25. minuti i s tom prednosti otišlo se na odmor te se očekivao bolji nastup Grasshoppersa u nastavku.

Dugo je trajala opsada gola i tek u 81. minuti gosti su došli do poravnanja pogotkom Marka Bašića nakon čega su favoriti ipak uspjeli doći do preokreta.

U 82. minuti za 2:1 zabio je Shani Tarashaj, a još dva gola dodao je Munas Dabbur.