Slovan Liberec uoči Hajduka u 90. minuti ispustio gostujuću pobjedu

Branimir Korać • nedjelja, 16.08.2015.

U četvrtom kolu češkog prvenstva Slovan iz Libereca nije uspio doći do pobjede na gostovanju kod Jabloneca. Remizirao je 1:1, a pobjedu je držao u rukama do 90. minute...

U četvrtak je na rasporedu prvi susret play-offa Europske lige u kojem Hajduk gostuje kod Slovana u Liberecu, a nakon što su Splićani u subotu remizirali u Rijeci, isto je učinio i Slovan dan kasnije kod Jabloneca.

Jablonec je bio opasniji protivnik i na kraju je zasluženo ostao neporažen, a gosti mogu žaliti za pobjedom jer su ipak do same završnice držali tri boda u rukama.

Nizozemac Kevin Luckassen doveo je Slovan u vodstvo u 42. minuti, a sve do posljednjih trenutaka domaćin je bezuspješno pokušavao doći do poravnanja.

Ipak u 90. minuti Vit Beneš sprema loptu u mrežu i Jablonec dolazi do poravnanja.

Slovan je igrao u sastavu: Koubek - Coufal, Hovorka, Pokorny, Bartošak - Luckassen (67. Shala), Sackey, Soungole (76. Švejdik), Kerbr - Šural, Bakoš (80. Rabušic).