Slovan uoči gostovanja u Splitu upisao prvenstvu pobjedu protiv Teplica

Mihaela Bradovski • nedjelja, 23.08.2015.

Nogometaši Slovana iz Libereca uoči puta na gostovanje u Split upisali su prvenstvenu pobjedu protiv Teplica rezultatom 2:0. Dvostruki strijelac bio je Marek Bakoš...

Slovan u Split donosi prednost 1:0, a dodatno je podignuo samopouzdanje slavljem protiv Teplica na svom travnjaku rezultatom 2:0. Pobjedu je upisao u sklopu petog kola češkog prvenstva, a junak domaćina bio je Marek Bakoš.

Bakoš nije krenuo od prve minute već je ušao u 19. umjesto ozlijeđenog Zdeneka Floprechta i prvo je svladao gostujućeg vratara u 37. minuti, a zatim je učinio isto u 55.

Gosti su susret završili s igračem manje nakon što je u posljednjim minutama dva brza žuta kartona zaradio Mahamadou Drame.

U ovom susretu Slovan je igrao u sastavu: Koubek - Fleišman, Hovorka, Švejdik, Bartošak - Pavelka (75. Rabušic), Sackey - Šural, Floprecht (19. Bakoš), Kerbr - Luckassen (60. Soungole).