Hrvatska U-19 reprezentacija stigla do pobjede u prvom kolu kvalifikacija protiv Crne Gore

Denis Drljepan-Mihoci • petak, 18.09.2015.

Na stadionu Uljanika u Puli, mlada hrvatska reprezentacija osvojila je tri boda u prvom kolu kvalifikacijskog turnira za odlazak na Euro...

Izabranici Ferde Milina pobijedili su vršnjake iz Crne Gore rezultatom 3:1 u prvom kolu prvog kruga kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo 2016. godine u Njemačkoj.

Hrvatska je u vodstvo stigla pogotkom Tina Matića u 36. minuti, ali samo četiri minute kasnije Crna Gora dolazi do poravnanja vodstva pogotkom Mihaila Perovića.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena Tin Matić zabija svoj drugi pogodak na utakmici te ponovno dovodi Hrvatsku u vodstvo. Konačnih 3:1 u 78. minuti postavio je Ivan Božić.

U drugom susretu skupine dva, Mađarska je s uvjerljivih 4:0 nadvisila vršnjake iz Kazahstana. Novi susret Hrvatske U-19 reprezentacije je već u nedjelju 20. rujna protiv mlade reprezentacije Kazahstana, u Poreču s početkom u 16 sati.