Ivan Dodig bez problema preskočio drugu prepreku u Brestu

Branimir Korać • četvrtak, 22.10.2015.

Ivan Dodig pokušava popraviti ranking i uhvatiti pravu formu nastupima na Challengerima, a u Brestu zasad dobro gura. U prva dva kola bio je uspješan i stigao je do četvrtfinala...

Poljak Michal Przysiezny nije predstavljao previsoku prepreku za Ivana Dodiga. Šesti nositelj u Brestu upisao je očekivanu pobjedu u dva seta s glatkih 6:2, 6:3.

Dodig je do pobjede došao za svega 68 minuta, protivniku nije pružio previše šanse i nakon što je prošlog tjedna igrao polufinale u Rennesu, nastavio je s dobrim nastupima na Challengerima u Francuskoj.

Ovdje je u prvom kolu imao teži posao protiv Romaina Jouana, no zato je u drugom bio brži i bolji te je ispustio samo pet gemova.

U četvrtfinalu će također imati status favorita, a igrat će protiv boljeg iz meča između Adriana Ungura i Andree Arnaboldija.