Ante Pavić uz samo dva izgubljena gema odjurio u drugo kolo Challengera u Eckentalu

Branimir Korać • utorak, 03.11.2015.

Ante Pavić igrat će u drugom kolu Challengera koji se održava u Eckentalu. U prvom kolu nadigrao je Nijemca Daniela Masura s uvjerljivih 6:2, 6:0...

Bez obzira što je više od 200 pozicija bolje plasiran (365.) i što iza sebe ima nedavno četvrtfinale Challengera u Ningbou, Daniel Masur nije imao nikakve šanse protiv Ante Pavića.

Hrvatski tenisač uspješno je prošao kroz kvalifikacije, a zatim u prvom kolu pregazio Masura za samo 51 minutu pritom ispustivši svega dva gema i to oba u prvom setu.

Drugi set dobio je za samo 20 minuta bez izgubljenog gema te se zasluženo našao u drugom kolu gdje ga zasigurno očekuje znatno teži posao.

Protivnik u drugom kolu bit će mu treći nositelj Turčin Marsel Ilhan koji je na startu u dva seta eliminirao Maximea Authoma. Ilhan i Pavić igrali su prije godinu dana na zemlji u Tunisu gdje je Turčin slavio s dva puta po 6:4.