Zimski sportovi

Samo jedna NHL utakmica u nedjelju, Florida slavila u Detroitu

HINA • ponedjeljak, 30.11.2015.

Florida je stigla do jubilarne desete pobjede ove sezone slaveći u gostima kod Detroita pogotkom u produžetku...

U jedinoj utakmici koja je sinoć igrana u NHL-u Florida Panthersi su sa 2-1 pobijedili Detroit Red Wingse u produžetku, a pobjednički gol zabio je Brian Campbell.

Campbell je suparničku mrežu zatresao minutu i 20 nakon početka produžetka i to mu je drugi pogodak ove sezone. Za 1-1 zabio je Reilly Smith nešto više od pet minuta do kraja. Vratar Roberto Luongo imao je 28 obrana.

Jedini gol za Detroit zabio je u prvoj trećini Dylan Larkin, dok je vratar Petr Mrazek upisao 30 obrana.