Anderlecht u završnici izbjegao poraz protiv Tičinovićevog i Melnjakovog Lokerena

HINA • četvrtak, 24.12.2015.

U odgođenom susretu 16. kola belgijskog nogometnog prvenstva Lokeren i Anderlecht su odigrali 1-1, a za domaćine su nastupili Mario Tičinović i Dario Melnjak.

Lokeren je poveo u 77. minuti golom Sergija Bolbata, a Anderlecht je izjednačio u posljednjim trenucima susreta pogotkom Guillaumea Gilleta.

Za Lokeren je cijeli susret odigrao bivši igrač Hajduka Mario Tičinović, dok je posljednje četiri minute upisao Dario Melnjak, bivši igrač Slaven Belupa.

Tičinović je stigao u Lokeren na početku ove sezone iz danskog Nordsjallanda, dok je Melnjak član Lokerena od veljače ove godine kada je stigao iz kluba iz Koprivnice.

Nakon 20 kola na prvom mjestu belgijskog prvenstva nalazi se Gent sa 43 boda, Oostende je drugi sa 38 bodova koliko ima i Anderlecht na trećoj poziciji. Club Brugge je četvrti sa 37 bodova. Lokeren se nalazi na 12. mjestu sa 24 boda.