Ante Kulušić donio Genclerbirligiju važna tri boda u borbi za opstanak

Branimir Korać • nedjelja, 24.01.2016.

U susretu 19. kola turskog prvenstva Genclerbirligi je ugostio momčad Antalyaspora i upisao pobjedu 1:0. Strijelac jedinog pogotka bio je bivši igrač Šibenika Ante Kulušić...

Ante Kulušić nastavlja s odličnim igrama u turskom prvenstvu. Genclerbirligi je u 19. kolu na svom stadionu igrao važnu utakmicu protiv Antalyaspora i uzeo je bodove kojima malo odmiče od zone najugroženijih.

Kulušić je na stoperskoj poziciji odradio svih 90 minuta i postigao je jedini pogodak na susretu i to u 56. minuti kada je Angolac Djalma Campos izveo korner, a Kulušić poslao loptu u mrežu.

Samuel Eto'o i društvo do kraja susreta nisu uspjeli doći barem do remija i Genclerbirligi uzima tri boda s kojima odlazi na pet bodova prednosti nad Sivassporom koji je prvi koji se nalazi u zoni ispadanja.

U sljedećem kolu Kulušić i suigrači odlaze na teško gostovanje kod Kasimpase koja se bori za europske pozicije.