Varaždin 1930 24:33 RK Zagreb
RK Zagreb

PPD Zagreb bez problema do pobjede na gostovanju u Varaždinu

Mihaela Bradovski • srijeda, 04.05.2016.

U zaostalom susretu trećeg kola Lige za prvaka rukometaši PPD Zagreba u gostima su lakoćom svladali Varaždin s 33:24. S ovom pobjedom Zagreb je ostao jedina stopostotna momčad u dosadašnjem dijelu Lige za prvaka...

PPD Zagreb nakon završetka europskih i regionalnih obaveza, potpuno se okreće prvenstvu. Poslije ispadanja iz Lige prvaka od PSG-a, gostovao je u Varaždinu i upisao novu visoku pobjedu.

Domaćin se solidno držao do završnice prvog poluvremena, u 28. minuti zaostajao je samo 13:12, ali do odlaska na odmor gosti su se odvojili na plus pet golovima Vrdoljaka, Šebetića i Markovića.

U nastavku susreta neizvjesnost je potpuno izostala i PPD Zagreb bez problema je održavao prednost i upisao visoku pobjedu. Pet minuta prije kraja gosti su po prvi put dostigli dvoznamenkastu prednost, a završilo je plus devet, 33:24.

Kod Zagreba najistaknutiji bili su Marković sa sedam golova, Josip Valčić sa šest te Šebetić s pet golova. Kod Varaždina Leon Vučko i Vedran Huđ postigli su po četiri pogotka.