Zamet 26:37 RK Zagreb
RK Zagreb

PPD Zagreb do nove uvjerljive pobjede u Ligi za prvaka

Mihaela Bradovski • utorak, 10.05.2016.

Rukometaši Zagreba nastavili su stopostotan niz u hrvatskom prvenstvu, ubilježili su pobjedu i u gostima kod Zameta te tako učvrstili prvu poziciju na ljestvici...

U zaostalom susretu petog kola Lige za prvaka rukometaša PPD Zagreb gostovao je u Rijeci kod Zameta i upisao je visoku pobjedu 37:26.

Zagreb je tako uhvatio ritam odigravanja utakmica s ostalim klubovima te su kompletirana sva dosad odigrana kola. PPD Zagreb je prema očekivanjima uvjerljivo vodeća momčad.

Šestu pobjedu Zagreb je upisao u zaostalom susretu protiv Zameta kojeg je svladao u Rijeci s 37:26, uvjerljivije nego što se činilo da će biti još desetak minuta prije kraja.

Gosti su potpuno kontrolirali dvoboj, ali je Zamet uspio smanjiti zaostatak na ulasku u zadnjih deset minuta kada je došao na samo pet golova minusa. U završnici je Zagreb još jednom pobjegao, odvojio se na plus 11 i uvjerljivo slavio.

Luka Šebetić bio je najefikasniji sa sedam golova, a po šest su dodali Stefan Vujić i Stipe Mandalinić. Kod Zameta Petar Jelušić postigao je šest golova.