Mate Pavić zaustavljen već u prvom kolu u konkurenciji parova

Mihaela Bradovski • utorak, 24.05.2016.

U Parizu je započelo natjecanje i u konkurenciji parova gdje je Mate Pavić s Michaelom Venusom upisao poraz već u prvom kolu...

Mate Pavić i Novozelanđanin Michael Venus već neko vrijeme igraju zajedno i imaju dobrih rezultata, ali na startu Roland Garrosa upisali su poraz.

Ždrijeb im je dodijelio na startu Amerikance Erica Butorca i Scotta Lipskog koji su bili bolji u dva seta za sat i 22 minute igre.

Nije im ovo bio prvi međusobni susret, već su igrali na početku godine u Aucklandu gdje su Pavić i Venus odnijeli pobjedu 7:5, 6:4.

Prošlog tjedna Pavić i Venus igrali su finale u Nici gdje su poraženi od Cabala i Faraha koji su u polufinalu svladali upravo Butorca i Lipskog.

U ovom dvoboju Amerikanci su bili bolji sa 7:6, 6:4 i idu u drugo kolo.