Hajduk napunio mrežu austrijskog trećeligaša, šest različitih strijelaca

Branimir Korać • četvrtak, 23.06.2016.

Nogometaši Hajduka na pripremama u Austriji igrali su protiv domaćeg trećeligaša Vorwärts Steyra kojeg je svladao s vrlo uvjerljivih 6:0...

Još jedan korak naprijed napravili su igrači Hajduka koji su stigli do svoje prve pobjede na pripremama za novu sezonu. U prva dva susreta upisali su remije, 0:0 s Mosorom i 1:1 s Ujpestom, no austrijski trećeligaš nije imao šanse.

Već u prvom poluvremenu Splićani su postigli četiri pogotka i riješili vrlo brzo pitanje pobjednika.

Mrežu Austrijanaca načeo je lijepim pogotkom Kožulj u 12. minuti, a do 26. minute među strijelce upisali su se i Mastelić, Sušić i Vlašić.

U drugom dijelu do konačnih 6:0 Splićane su odveli Budalić i Toma Bašić.

Hajduk: Stipica, Juranović, Nižić, Ćosić, Milić, Jefferson, Kožulj, Sušić, Vlašić, Tudor, Mastelić. (Još su igrali: Grbić, Budalić, Bilji, Ismajli, Memolla, T. Bašić, Kalik, Hairlahović, Derflinger, Radčenko, Mujan)