Dario Dodić • nedjelja, 07.08.2016.

Mario Mandžukić odigrao je sjajno prvo poluvrijeme u dvoboju West Hama i Juventusa na službenom otvaranju novog West Hamovog stadiona. Debitirali su i Marko Pjaca i Gonzalo Higuain...

Odličnu utakmicu odigrali su West Ham i Juventus na London Stadiumu, novom domu West Ham Uniteda. S 3:2 slavio je Juventus, a sjajan nastup imao je Mario Mandžukić. Prvo je u 18. minuti lijepo glavom spustio loptu za Dybalu koji dovodi Juventus u vodstvo, da bi samo tri minute kasnije zabio za 2:0 na Dybalinu asistenciju. Prije kraja prvog dijela Andy Carroll smanjuje na 2:1, a već u 53. minuti postiže svoj drugi pogodak za 2:2.

Na poluvremenu je Mandžukić ostao u svlačionici, a debi u dresu Juventusa upisao je Higuain, no bez značajnijeg učinka. U 60. minuti u igru je ušao i Marko Pjaca umjesto Dybale. Pet minuta prije kraja Zaza bježi West Hamovoj obrani i postavlja konačnih 3:2 za Juventus. Pjaca je u 89. s 25 metara silovito tukao, ali preko gola.