Dario Dodić • utorak, 09.08.2016.

Nakon slabog otvaranja škotskog Premiershipa Glasgow Rangersi vratili su se pobjedama u Betfred Cupu. Sjajnu utakmicu okrunjenu golom i dvama asistencijama odigrao je Niko Kranjčar...

Glasgow Rangersi na svom su Ibroxu isprali gorak okus prvenstvenog kiksa protiv Hamiltona svladavši Peterhead s uvjerljivih 5:0. Velik obol pobjedi dao je danas sjajni Niko Kranjčar. U 19. minuti otvorio je golijadu nakon što je s ruba kaznenog prostora "skinuo paučinu" preciznim udarcem u gornji lijevi kut Peterheadovog gola. U 35. minuti bilo je 2:0, ovaj puta je Kranjčarev ubačaj iz kornera u pogodak pretvorio Clint Hill.

Već u 48. minuti bilo je 3:0 za Rangerse nakon autogola Kellehera, a u 56. minuti Hill ponovno zabija nakon Kranjčarevog ubačaja iz kornera. U 62. minuti Kranjčar je napustio travnjak uz ovacije s tribina, a konačnih 5:0 postavio je Dodoo u 65. minuti.