MAXtv Prva liga, 15. kolo, 04.11.2016, 18:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj, gledatelja: 241

Mihaela Bradovski • petak, 04.11.2016.

U prvom susretu 15. kola MAXtv Prve lige Lokomotiva je poražena u Kranjčevićevoj od Intera s 1:0. Strijelac pobjedničkog gola za Inter bio je Marko Kolar, bivši igrač Lokomotive, koji je zabio za pobjedu u 90. minuti...

Ivan Čeliković
46'
23
Mario Brlečić
73'
19
Marin Zulim
89'
Samir Toplak

Marko Kolar do ovog ljeta nosio je dres Lokomotive, a u susretu 15. kola MAX tv Prve lige presudio je svojem bivšem klubu. Lokosi su poraženi od Intera s 1:0, a Kolar je u samoj završnici susreta donio pobjedu gostima.

Većim dijelom susreta domaćin je bio bolji i opasniji protivnik, ali nije mogao do pogotka. Gosti su se dobro držali i onda u završnici došli do tog pobjedničkog pogotka.

U prvom poluvremenu bilo je nešto pokušaja s obje strane, a najveću priliku propustio je Jakov Puljić koji je pucao iskosa, ali Zagorac je uspio obraniti njegov pokušaj.

U nastavku susreta domaćin je potpuno preuzeo inicijativu, imao nekoliko vrlo izglednih prilika, ali nije uspio zabiti.

Kod Intera i u nastavku najopasniji bio je Puljić, a Lokosi su imali priliku za vodstvo preko Bočkaja, Doležala i Ćorića, ali nitko od njih nije uspio nadmudriti Čovića.

Na ulasku i samu završnicu gosti su tražili kazneni udarac nakon sraza Rožmana i Kolara, ništa nije dosuđeno, ali unatoč tome Inter je slavio golom potonjeg kojeg je u 90. minuti odlično proigrao Brlečić.

Inter je tako upisao treću prvenstvenu pobjedu i prestigao Lokomotivu na ljestvici.