Zimski sportovi

New York Islanders i St. Louis Blues slavili u produžetku

HINA • utorak, 29.11.2016.

New York Islanders su sinoć u produžetku pobijedili Calgary Flamese, a pobjedu u produžetku protiv Dallas Starsa osigurali su i St. Louis Blues.

Thomas Hickey je zabio pobjednički gol za Islanderse nešto više od tri minute do kraja produžetka.

New York je tako prekinuo niz od tri poraza. Islandersi su i poveli u prvoj trećini pogotkom Johna Tavaresa, a nakon druge trećine bez golova, Calgary izjednačuje u zadnjoj pogotkom Seana Monahana.

Junak utakmice u St. Louisu bio je Vladimir Tarasenko koji je zabio gol minutu i pol prije kraja produžetka za pobjedu Bluesa od 4-3 nad Dallas Starsima.

Strijelci za Bluese bili su David Perron, Robby Fabbri i Alex Pietrangelo, dok je Jamie Oleksiak zabio dva, a Jamie Benn jedan za Dallas.