Mihaela Bradovski • subota, 04.03.2017.

Bivši igrač Hajduka, Zadra i Osijeka Matej Jonjić upisao je poraz s Cerezo Osakom u drugom kolu japanskog prvenstva, a hrvatski internacionalac bio je jedini strijelac u porazu kod Urawe 3:1...

Uoči početka ove sezone Matej Jonjić preselio je iz korejskog Incheona u japansku Cerezo Osaku, a već na startu nove sezone upisao se među strijelce.

U drugom kolu Osaka je gostovala kod favorizirane Urawe i upisala ipak očekivani poraz 3:1, a Jonjić je bio strijelac jedinog gostujućeg pogotka. Postigao ga je u 59. minuti susreta kada je domaćin već vodio s 3:0. Souza je ubacio iz kornera, a Jonjić glavom proslijedio loptu u mrežu.

Odradio je svih 90 minuta u porazu svoje momčadi, a strijelci za Urawu bili su Yuki Muto, Shinzo Koroki i Rafael Silva.