Mihaela Bradovski • subota, 04.03.2017.

Počela je nova nogometna sezona u Litvi, a u prvom kolu Suduva s dvojicom Hrvata odigrala je kod kuće 3:3 protiv Jonave...

Litavsko prvenstvo otvoreno je efikasnim dvobojem između Suduve i Jonave koji je završen 3:3, a u sudačkoj nadoknadi susreta postignuta su čak dva pogotka.

U 91. minuti Andro Švrljuga doveo je Suduvu u vodstvo te se činilo da će njegova momčad doći do pobjede, ali gosti se nisu predali.

Dvije minute kasnije Ivan Kardum obranio je prvi pokušaj gostiju, ali uz dosta sreće nakon odbijanja lopte Stonkus ju je poslao u mrežu.

Inače posebnost ovog susreta je da nije odigran na otvorenom već u dvoranskim uvjetima na zatvorenom u ARVI Areni. Što se tiče hrvatskih internacionalaca, Švrljuga i Kardum odradili su cijelu utakmicu.